Εκπροσώπηση

Επιτροπές & Συμβούλια

Α/ΑΣ Ω Μ Α Τ Α 
1.

ΤΑΜΕΙΟ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ΚΥΠΡΟΥ

• ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

• ΑΝΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

• ΝΤΙΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

• ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΗ

• ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΤΤΟΦΗ

• ΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

• ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΠΟΖΗΛΟΣ

 
2.

ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΡΓΟΔΟΤΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΩΝ ΚΥΠΡΟΥ

• ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

• ΚΩΣΤΑΣ ΡΟΥΣΙΑΣ

• ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΙΕΡΙΔΗΣ

 
3.

ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΕΡΓΑΤΙΚΩΝ ΔΙΑΦΟΡΩΝ

• ΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

• ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΓΙΑΤΖΗΣ

• ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

• ΛΕΥΚΗ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ - ΚΩΣΤΑ

• ΓΙΑΝΝΟΣ ΠΟΥΜΠΟΥΡΗΣ

• ΜΑΡΙΟΣ ΣΜΙΛΑΣ

• ΜΕΝΟΙΚΟΣ ΜΕΝΟΙΚΟΥ

• ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΡΟΥΘΟΥ

• ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

• ΞΕΝΟΦΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

• ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

• ΝΙΚΟΣ ΚΑΠΠΕΛΟΣ

• ΑΠΤΟΥΛΑΧ ΙΣΣΑ

• ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ

 
4.

ΑΡΧΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ

• ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΓΙΑΤΖΙΗΣ

 
5.

ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΥ ΕΡΓΟΛΗΠΤΩΝ

• ΒΑΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

• ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

• ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 
6.

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΑΜΕΙΟΥ ΑΔΕΙΩΝ

• ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΓΙΑΤΖΙΗΣ

 
7.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

• ΓΙΑΝΝΟΣ ΠΟΥΜΠΟΥΡΗΣ

• ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ)

• ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΟΥΝΝΑΣ (ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ)

 
8.

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ & ΥΓΕΙΑΣ

• ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

• ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΟΥΝΝΑΣ

 
9.

ΕΠΑΡΧΙΑΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ & ΥΓΕΙΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑ

• ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΕΥΚΗ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ - ΚΩΣΤΑ

 
10.

Μ.Ε.Δ.Σ.Κ.

• ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

• ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

• ΛΕΥΚΗ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ - ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

 
   
11.

ΤΡΙΜΕΡΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΓΙΑ ΕΡΓΟΔΟΤΗΣΗ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ

• ΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

• ΓΙΑΝΝΟΣ ΠΟΥΜΠΟΥΡΗΣ

 
12.

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (TΕ) 06 TOY CYS ΓΙΑ ΤΟ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ

• ΠΕΤΡΟΣ ΛΟΙΖΟΥ

 
13.

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (TΕ) 04 TOY CYS ΓΙΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΙΧΟΠΟΙΙΑΣ ΑΠΟ ΑΡΓΙΛΟ (τούβλα)

• ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 
14.

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (TΕ) 05 TOY CYS ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΛΙΘΟ

• ΑΠΤΟΥΛΛΑΧ ΙΣΣΑ

 
15.

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (TE) 2 TOY CYS ΓΙΑ ΤΑ ΑΔΡΑΝΗ ΥΛΙΚΑ

• ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΟΥΙΚΑΣ

 
16.

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (ΤΕ) 14 ΤΟΥ CYS ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ ΥΛΙΚΑ ΑΠΟ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ

• ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΑΒΒΑ

 
17.

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (ΤΕ) 15 ΤΟΥ CYS ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΧΑΛΥΒΕΣ ΟΠΛΙΣΜΟΥ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑΤΟΣ

• ΒΑΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 
18.

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (ΤΕ) 17 ΤΟΥ CYS ΓΙΑ ΤΟ ΑΣΦΑΛΤΙΚΟ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ

• ΝΤΙΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

• ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΙΔΗΣ

 
19.

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (ΤΕ) 18 ΤΟΥ CYS ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΥΡΩΚΩΔΙΚΕΣ

• ΓΙΑΝΝΟΣ ΠΟΥΜΠΟΥΡΗ

 
19α

ΥΠΟΕΠΙΤΡΟΠΗ 2 ΤΟΥ CYS ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΥΡΩΚΩΔΙΚΕΣ – Κατασκευές από Σκυρόδεμα

• ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ

 
19β

ΥΠΟΕΠΙΤΡΟΠΗ 8 ΤΟΥ CYS ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΥΡΩΚΩΔΙΚΕΣ – Αντισεισμικός Σχεδιασμός

• ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ

 
19γ

ΥΠΟΕΠΙΤΡΟΠΗ 7 ΤΟΥ CYS ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΥΡΩΚΩΔΙΚΕΣ – Γεωτεχνικός Σχεδιασμός

• ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ

 
19δ

ΥΠΟΕΠΙΤΡΟΠΗ 9 ΤΟΥ CYS ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΥΡΩΚΩΔΙΚΕΣ – Κατασκευές από Αλουμίνιο

• ΜΗΝΑΣ ΜΗΝΑ

• ΜΑΡΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 
19ε

ΥΠΟΕΠΙΤΡΟΠΗ 3 ΤΟΥ CYS ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΥΡΩΚΩΔΙΚΕΣ – Χαλύβδινες Κατασκευές

• ΒΑΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 
19στ

ΥΠΟΕΠΙΤΡΟΠΗ 5 ΤΟΥ CYS ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΥΡΩΚΩΔΙΚΕΣ – Ξύλινες Κατασκευές

• ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 
19ζ

ΥΠΟΕΠΙΤΡΟΠΗ 0&1 ΤΟΥ CYS ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΥΡΩΚΩΔΙΚΕΣ – Βάση Σχεδιασμού και Δράσεις

• ΜΑΡΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 
20.

ΑΝΤΑΝΑΚΛΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ (MC 1) ΤΟΥ CYS

• ΜΑΡΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 
21.

ΜΙΚΤΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΕΠΙΒΛΕΨΗ ΤΗΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ (ΥΠ. ΕΜΠΟΡΙΟΥ / Τ.Δ.Ε. / Ο.Σ.Ε.Ο.Κ. / Ε.Τ.Ε.Κ. / CYS / ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΩΝ ΕΤΟΙΜΟΥ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑΤΟΣ

• ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΓΙΑΤΖΗΣ

 
22.

ΕΘΝΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ CYS TE 08 – «ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΣΩΛΗΝΩΣΕΩΝ»

• ΜΑΡΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 
23.

ΚΕΝΤΡΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ "Ο ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ" Κ.Ε.Π.Ο.

• ΝΤΙΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

• ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

• ΒΑΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

• ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΤΤΟΦΗ

 
   
24.

ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΩΝ (F.I.E.C.)

• ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΙΔΗΣ

• ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΙΕΡΙΔΗΣ

• ΛΕΥΚΗ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ – ΚΩΣΤΑ

ΓΙΑΝΝΟΣ ΠΟΥΜΠΟΥΡΗΣ

 
25.

ΕΘΝΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΤΑ ΥΑΛΟΠΕΤΑΣΜΑΤΑ, ΠΟΡΤΟΠΑΡΑΘΥΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΛΙΚΕΣ ΕΠΙΚΑΛΥΨΕΙΣ ΚΤΙΡΙΩΝ – CYS/TE 20

• ΓΙΑΝΝΟΣ ΠΟΥΜΠΟΥΡΗΣ

 
26.

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΤΩΝ ΠΕΡΙ ΡΥΘΜΙΣΗΣ ΤΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ ΤΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΝΟΜΩΝ ΤΟΥ 2006 – 2012

• ΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

• ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΞΥΣΤΟΥΡΗΣ

• ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΓΙΑΤΖΗΣ (ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ)

 
27.

ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΥΠΡΙΑΚΗΣ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑΣ ΕΡΕΥΝΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ (ΠΕΤΕΚΚ)

• ΚΩΝ/ΤΙΝΟΣ Π. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 
28.

ΤΡΙΜΕΡΗΣ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΡΓΑΣΙΑΚΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΥΕΚΑ) – ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΜΕΤΡΩΝ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗΣ ΤΗΣ ΑΔΗΛΩΤΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ, ΤΗΣ ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑΣ, ΤΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΠΑΝΕΝΤΑΞΗΣ ΑΝΕΡΓΩΝ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΔΟΜIKH ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ

• ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

• ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΙΕΡΙΔΗΣ

• ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

 
29.

ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΣΩΜΑ “OCCUPATION SAFETY AND HEALTH MSc” ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΟΥ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΥΠΡΟΥ

• ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

 
30.

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΜΕΛΕΤΗ ΚΑΙ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΤΥΠΗΣ ΜΕΘΟΔΟΥ ΕΠΙΜΕΤΡΗΣΗΣ - ΕΤΕΚ

• ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

• ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

 
31.

ΜΙΚΤΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΥΝΔΕΣΜΩΝ ΕΡΓΟΛΗΠΤΩΝ ΕΛΛΗΝΟΚΥΠΡΙΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΡΚΟΚΥΠΡΙΩΝ Ο.Σ.Ε.Ο.Κ. – KTİMB

• ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ / ΚΩΣΤΑΣ ΡΟΥΣΙΑΣ

• ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΙΔΗΣ

• ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΟΥΝΝΑΣ

• ΒΑΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

• ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΓΙΑΤΖΗΣ

• ΝΤΙΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

• ΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

 
32.

ΤΕΧΝΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΣΥΓΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΟΥΜΕ-ΝΟΥ ΕΡΓΟΥ VIOLET ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΩΝ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΔΙΑΦΥΛΑΣΣΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΤΟΥΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ

• ΚΩΝ/ΤΙΝΟΣ Π. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ / ΚΩΣΤΑΣ ΡΟΥΣΙΑΣ

 
33.

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙ ΕΡΓΟΔΟΤΟΥΜΕΝΩΝ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ (ΒΑΣΙΚΟΙ ΟΡΟΙ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ) ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ 2020

• ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΙΕΡΙΔΗΣ

• ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΟΥΝΝΑΣ